CIEPŁY MONTAŻ

Nasza kadra pracownicza dzięki ukończonym kursom i zdobytym certyfikatom gwarantuje fachowy i precyzyjny montaż całego naszego asortymentu.

Ciepły (szczelny) montaż okien to montaż trójwarstwowy stolarki otworowej, czyli trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien w ościeży w myśl ogólnej zasady: „szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz” - taśmy lub membrany paroszczelne są montowane od wewnątrz, natomiast paroprzepuszczalne od zewnątrz.

Użycie taśm paroizolacyjnych (paroszczelnych i paroprzepuszczalnych) to skuteczna metoda zabezpieczenia warstwy pianki poliuretanowej przed przenikaniem wilgoci z otoczenia.

Podobną funkcję spełniają płynne membrany paroizolacyjne. Są to wzmocnione włóknami membrany na bazie dyspersji tworzyw sztucznych zbrojonych włóknem do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, które nanosi się pędzlem malarskim lub pistoletem natryskowym. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na zastosowanie warstwowego montażu w wielu sytuacjach, w których wcześniej nie można było wykorzystać tej metody. Ich zastosowanie może przyczynić się do znacznego skrócenia prac montażowych.

Tylko sucha warstwa pianki posiada odpowiednie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej.

JUŻ TERAZ UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ NA WYCENĘ

plisy

 

EMPOL Starachowice
Piłsudskiego 20, 27-200 Starachowice, Polska
41 275 76 38, 509 793 831

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie naprawy bram WGB Groupokna Starachowice okna PCV okna drewniane drzwi Starachowice