ROLETY NADSTAWNE REVO

Planowanie rolet nadstawnych w naszym domu zaczynamy od ... 

projektu budowlanego.
Powszechnie panuje opinia, że na rolety zewnętrzne nigdy nie jest za późno.
To tylko częściowo prawda.

Owszem, rolety elewacyjne mocowane na murze lub we wnęce okiennej oraz rolety podtynkowe dają się zamontować również w istniejących budynkach lub na dowolnym etapie budowy domu.

 

Rolety nadstawne jednak trzeba zaplanować. Ponieważ są one montowane bezpośrednio na ramie okiennej, musimy zaplanować dla nich miejsce w otworze okiennym. Otwór jest powiększany o rozmiar skrzynki rolety nadstawnej. Dla rolet Vegas Revo jest to odpowiednio 16,5 cm dla okien i 20,5 cm dla drzwi. W przypadku większych konstrukcji, jak np. drzwi przesuwne trzyczęściowe logiczne będzie zastosowanie jeszcze większej skrzynki - 26,0 cm.

 

okna PCV

 

Skrzynka rolety nadstawnej nakładana jest na ramę okna lub drzwi.
Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej.
Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.

 

Rolety nadstawne czyli ...
... pełna integracja z fasadą
Roleta nadstawna stanowi doskonałą alternatywę dla popularnych aluminiowych rolet zewnętrznych montowanych na elewacji.

Planując dom warto zwrócić się do profesjonalistów i porozmawiać o wymierenych korzyściach jak np. oszczędności kosztów energii.

 

Znakomite właściwości termoizolacyjne
Sama skrzynka roletowa wykonana z wielokomorowego PCV jest doskonałym izolatorem.

Dodatkowa izolacja w postaci wkładki wykonanej ze styropianu lub styroporu zagwarantuje brak jakichkolwiek mostków termicznych.

Przykładowo:

Roleta Vegas Revo 165 mm z Adapterem Uniwersalnym z PVC
Wymiary skrzynki (wys x szer): 165 mm x 240 mm
Maksymalna efektywna wysokość kurtyny pancerza: 200 cm
Współczynnik przenikalności cieplnej Usb do: 0,56 W/m2 * K

 

okna drewniane

Roleta w pełni zintegrowana z fasadą
Po zabudowaniu od zewnątrz i od wewnątrz otrzymujemy dyskretny produkt osłonowy, który dopiero po otwarciu zaczyna być widoczny.
Szeroka gama oklein drewnopodobnych pozwala na pełną integrację również z oknem.

 

drzwi Starachowice

Dostęp do rolety od dołu i od czoła
Czasami do rolety trzeba zajrzeć ...

Wygodny dostęp zapewni rewizja dolna lub czołowa w zależności od wybranego modelu.

 

drzwi wewnętrzne

Zdalne sterowanie roletami nadstawnymi
Rolety Tapparella sa ciche i łatwe w użyciu. Dodatkowo oferujemy pełen wachlarz możliwości sterowania, również na życzenie drogą radiową. Wszystkie funcje mają Państwo wtedy dosłownie "w ręku". Sterowanie pilotem dotyczy zarówno pojedyńczych rolet jak i całych grup rolet, np. kuchnia, pokój 1, pokój 2 itd. Jeśli dodamy do tego możliwości czasowego zaprogramowania pracy rolet, otrzymujemy całkowicie funkcjonalny system sterowania.

 

Swoboda wyboru rodzaju sterowania
Niech nie ogranicza nas sama funkcjonalność!
Automatyka sterująca występuje w różnych postaciach: piloty przenośne, piloty w formie breloczka do kluczy czy też piloty naścienne. Każda forma ma swoje uzasadnienie, również w momencie użycia kulku urządzeń na raz. Pilot naścienny nigdy się nie zapodzieje, natomiast pilot przenośny umożliwi wygodnie sterowanie roletami z dowolnego miejca. Pilot w postaci breloka możemy zabrać ze sobą i używać go do np. otwierania i zamykania wszystkich rolet jednocześnie.

 

Dom inteligentny z systemem IO-HOMECONTROL
Za pomocą inteligentnego systemu IO-HOMECONTROL można w łatwy sposób połączyć system sterowania roletami z automatyką sterującą pracą urządzeń domowych. Na życzenie rolety zostaną wyposażone w odpowiednie napędy i sterowania. W ten sposób podłączymy sterowanie automatyką do sieci. Skorzystamy z użyteczności inteligentnego sterowania połączonego z pełną komunikacją zwrotną. Użytkownik będzie miał w każdym miejscu i momencie swojego powytu pełną informację o tym, co dzieje się w jego domu. Komputer, tablet lub smatrfon pozwolą w pełni zarządzać domem.

JUŻ TERAZ UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ NA WYCENĘ

okna drewniane

 

emPOL Starachowice
Piłsudskiego 20, 27-200 Starachowice, Polska
41 275 76 38, 509 793 831

Drzwi wewnętrzne Starachowice, Naprawy bram Starachowice, Bramy garażowe Starachowice 

Copyright © WGB Group 2019 | Projekt i wykonanie drzwi Starachowice WGB Group


drzwi wewnętrzne

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.drzwi zewnętrzne parapety bramy garażowe rolety